גישור עסקי הוא הליך מובנה, שמטרתו השגת פתרון למחלוקת קיימת או לסכסוך מתהווה בין אנשי עסקים, חברות ועסקים אחרים. תפקיד המגשר למפות עם הצדדים ביחד ולחוד, את מכלול האינטרסים, אלטרנטיבות, אילוצים ומרכיבים כלכליים, תדמיתיים ואחרים, על מנת למצוא מתווה להסדר אשר ישרת את הצדדים בדרך נכונה וברת ביצוע.

ההתנהלות העסקית בימי שגרה מציפה מעת לעת, מחלוקות ובעיות הדורשות מענה מהיר ומקצועי, זאת לצד מצבים משתנים במשק ובעולם, המייצרים קונפליקטים הנובעים בין היתר, מחוסר יכולת לצפות את הנולד, בעת כריתת חוזה ההתקשרות. בזמנים של תהפוכות דרמטיות במשק הישראלי ובעולם כולו, כפי שהעולם כולו חווה בעת משבר הקורונה, מתעוררות שאלות רבות ביישומם וביצועם של חוזים ולעסקים רבים קשה לעמוד בהתחייבויות שנטלו על עצמם בעבר. במצב זה - הדרך הנכונה והחסכונית לצלוח המשבר הכלכלי בשלום , היא לייצר פתרונות בעזרת גישור ובניית הסכמות. באמצעות מגשר מיומן ומקצועי האמון על ניהול ויישוב סכסוכים עסקיים vמוביל הצדדים לפתרון מוסכם ויעיל תוך בחינת סיכוניםסיכויים ויצירת מאזן win-win לגיבוש מתווה להמשך שיתוף פעולה עסקי או סיום הקשר התקשרות החוזית במינימום פגיעה.

את הליכי הגישור מובילים מגשרים מקצועיים, בעלי ניסיון רב בעולם העסקי והמסחרי, המאפשרים לסיים את הסכסוך במהירות וביעילות לטובת הצדדים כולם, ללא מעורבות בתי משפט.