"העסק של כולנו" - מסיימים מחזור שני של תוכנית סיוע לעסקים קטנים בליווי פייסבוק ישראל


עם סיומו של המחזור השני של תוכנית "העסק של כולנו", רצינו לברך את שותפינו לדרך: פייסבוק ישראל, הרשויות המקומיות שהתגייסו לתהליך, וכמובן מאות העסקים הקטנים שלקחו בה חלק. 
 
תוכנית "העסק של כולנו" הוקמה בעיצומו של משבר הקורונה, בכדי לצייד את העסקים הקטנים בישראל בכלים דיגיטליים שישכללו את היכולת שלהם להגיע לקהלי יעד חדשים, להגדיל אפיקי מכירות ולייעל את התנהלות העסק השוטפת. 
גם לאחר חזרתם הפיזית של הלקוחות לחנויות, אנו רואים כי הצרכן הישראלי מעוניין לרכוש בצורה מקוונת והנוכחות של עסקים קטנים באונליין הינה רלוונטית מתמיד. 

בין הרשות המקומית לליבה העסקית מתקיימים יחסי הדדיות בעלי חשיבות דו-כיוונית:
ליבה עסקית חזקה נחוצה לתפקוד תקין של הרשות, בה בעת שהיא נזקקת לתמיכתה של הרשות המקומית, ע"מ לשגשג ולפרח וזאת למדנו במשברים האחרונים ביתר שאת:
המחזור השני של התוכנית יצא לפועל בתקופה מאתגרת - עם החזרה לשגרה, אחרי שנת הגבלות קורונה, תוך כדי תקופת חגי האביב ובמהלך מבצע ״שומר החומות״. 

עם כל האתגרים ברקע, הצלחנו בזכות התגייסות מהירה של מנהלי הרשויות המקומיות להפעיל את התוכנית בקרב 19 רשויות מקומיות ו-350 עסקים קטנים מכל רחבי הארץ. זו ההזדמנות להודות לרשויות שהשתתפו בתוכנית: אופקים, בית אל, רחובות, ירוחם, גולן, קצרין, עין קניה, נתניה, אילת, מסעדה, אום אל פחם, רהט, ירושלים, בית שמש, באר שבע, עכו וחורה. 
ביחד, הצליחו העסקים הקטנים להוביל טרנספורמציה דיגיטלית אמתית וחלקם כבר קוטפים את הפירות.
 
ברצוננו להודות לצוות התכנית ב"פייסבוק ישראל" ולעדכן כי
בזמן הקרוב יפורסם מועד ההרשמה למחזור השלישי של התוכנית. 

איתכם תמיד,
MUNIVATION -
מרכז השלטון המקומי

העסק של כולנו