ביום שני 15 במאי 2023, התקיים טקס לקריאת פארק עירוני בכפר סבא להנצחת פועלו של יצחק ולד ז"ל, אשר כיהן כ- 22 שנה כראש העיר כפר סבא ו- 5 שנים כיו"ר ועדה ממונה באקה אל גרביה – גת.

יצחק חברנו היקר, נחשב לראש העיר המיתולוגי של כפר סבא אשר ופעל רבות לפיתוחה ושגשוגה של העיר, ועשייתו המפוארת שעיצבה את העיר והפכה אותה לאחת הערים המובילות בשרון מוערכת מאד ע"י ראש העיר המכהן, מר רפי סער  ותושבי העיר שהוקירו עוד בחייו את פועלו ובשנת 2010 הוענק לו תואר אזרח כבוד של כפר סבא.

אילן גבריאלי, יו"ר הפורום נשא דברים בטקס זה והתרגש יחד עם משפחת ולד היקרה – ורדה, הבן תומר, רעייתו והנכדים על שיקירם זוכה לכבוד והערכה ועשייתו הטבועה בכל פינה בעיר לא נשכחת.

בדבריו הודה מר גבריאלי לראש העיר רפי סער וחברי מליאת העיר כפר-סבא, על עשייתם החשובה להנצחת זכרו של יצחק , המחממת את הלב וראויה לכל דבר שבח והלל ומעידה על עולם הערכים שלו והכרת הטוב לדור המייסדים.

אנו תקווה שארועים כאלה יהיו שכיחים במחוזותינו הלוואי וראשי הערים מכהנים יוקירו ויעריכו פומבית את עשייתם של קודמם בתפקיד, הן בפעולות הוקרה בחייהם והן במפעלות הנצחה לאחר מותם.

יהי זכרו ברוך

מר אילן גבריאלי נואם בטכס יצחק ולד זל