מרכז השלטון המקומי במתווה ראשון מסוגו לעידוד התחסנות לקורונה בקרב ילדים במודל של שיתוף פעולה בין מגזר עסקי וציבורי (PPP):
השלטון המקומי, פיקוד העורף, משרד הבריאות, בתי החולים ובעלי מרכזי המסחר והקניונים ישתפו פעולה לפתיחת מתחמי חיסונים משותפים, ומתן מתנות והטבות למתחסנים בחנויות.

מדובר בשיתוף פעולה יצירתי בין המגזר העסקי והציבורי במודל  PPP, על רקע הצורך בהגדלה משמעותית של אחוזי ההתחסנות בקרב הילדים, תמיכה בהמשך פעילות העסקים, ואזהרות הממשלה לקראת גל חמישי של תחלואה והגבלות נוספות על הציבור הרחב ובעלי העסקים.
במסגרת היוזמה של מרכז השלטון המקומי, יוקם מתחם חיסונים של "מתחסנים ונהנים" שיוכל לחסן את כלל ילדי ישראל, בין השעות 22:00-15:00, כאשר לכל מתחמים ישלחו נציגים מומחים של בתי החולים הממשלתיים לטובת הסברה להורים. הקניונים יכינו מסלולי הטבות לכל ילד מתחסן; צעצועים, מתנות, ביגוד, מזון וממתקים, הפעלות, סרטים ומגוון הטבות לילדים ולמשפחות על מנת לעודד התחסנות.

מודל ה-PPP הוכיח את עצמו בעולם וגם בישראל, ועכשיו השלטון המקומי רוצה להשתמש בו כדי לייצר מצב בו כולם יוצאים נשכרים – הנגשת החיסונים לצד עידוד פעילות העסקים.  אנחנו בטוחים שבעלי העסקים ירתמו במהירות למהלך כמו קופות החולים.

 

מתחסנים ונהנים - מרכז השלטון המקומי מזמין אתכם לחסן את ילדכם לקורונה במרכזי חיסון שיוקמו בקניונים ויעניקו למתחסנים הטבות ומבצעים!