אנגלית English מידע עדכני - RSS facebook
   
   
הפוך לדף הבית
היחידה הכלכלית
עדכונים מיקצועיים
קורסים
חוזר מנכל
מכרזים
גלריית תמונות
עיתון מפתח העיר
סביבתון
הפורום ה 15
שידור ישיר מהועידה השנתית

עדכונים מיקצועיים

 אתר חדש

בימים אלו אנו עובדים על הקמתו של אתר חדש למרכז השלטון המקומי אשר יעלה לאוויר בזמן הקרוב
מי אנחנו
מרכז השלטון המקומי הוא גוף בו מאוגדות כל העיריות והמועצות המקומיות בישראל. המרכז כונן בשנת 1938, עשור לפני הקמת המדינה, תחת השם "חבר המועצות המקומיות", הוא נרשם רשמית כאגודה עותמנית והממשלה המנדטורית הכירה בו כגוף המייצג את השלטון המקומי העברי בארץ. אל ה"חבר" הצטרפו עם הקמתו כל המועצות המקומיות העבריות שהיו קיימות בעת ההיא, בסה"כ 24 במספר, למעט הערים הגדולות. בשנת 1953 נוספו אל ה"חבר" שלוש הערים הגדולות: ירושלים, תל- אביב וחיפה ולארגון ניתן שם חדש "מרכז השלטון
המשך ...
דבר היו"ר
חיים ביבס

בתחילת שנת 2014 יצא מרכז השלטון המקומי לדרך חדשה. החלטנו להתאחד ולפעול בשיתוף פעולה מלא ולהתייצב כאיש אחד, מהרשויות הקטנות, דרך הרשויות הבינוניות והמגזר הערבי ועד הערים הגדולות על מנת לקדם את האתגרים והיעדים העומדים בפנינו.
השלטון המקומי כולל בתוכו את כל תחומי החיים הנוגעים לחיי האזרחים בישראל: חינוך, רווחה, תרבות, נוער, תקציבים, תכנון ובינוי הערים והישובים לעתיד ועוד.
מרכז השלטון המקומי ייצג את כלל הרשויות בישראל כך שייראו בו בית וגוף מייצג, עם תדמית חיובית הפועל כגורם משפיע בייצוג הרשויות המקומיות מול השלטון המרכזי ומשרדי הממשלה. המרכז יהיה גוף מקצועי ויעיל המטפל בסוגיות הליבה ובבעיות המרכזיות של הרשויות המקומיות מול השלטון המרכזי, בשיתוף פעולה על מנת להביא הישגים לתושביו.

בברכת המשך עשייה משותפת,

חיים ביבס
יו"ר מרכז השלטון המקומי
וראש עיריית מודיעין-מכבים-רעות

חדשות
מאחזר נתונים

עדכוני כלכלה ותקציב
 
סימולטור חשבון מים
הצעת חוק העיריות - נוסח מעודכן
 
החברה לאוטומציה במנהל השלטון המקומי
אודות האתר