הגשת מועמדות לתכנית פולברייט על שם יוברט האמפרי

הגשת מועמדות לתכנית פולברייט על שם יוברט האמפרי


מינהל קשרי חוץ במרכז השלטון המקומי שם לעצמו למטרה לאתר יוזמות אופרטיביות בזירה הבינלאומית והמקומית, ולהביאן לידיעת ציבור השלטון המקומי בישראל.

בתוך כך, מרכז השלטון המקומי בשיתוף עם השגרירות האמריקאית מבקש להביא לידיעת הציבור על קיום תכנית פולברייט על שם יוברט האמפרי. תוכנית זו מפגישה מומחים ואנשי מקצוע ממדינות נבחרות מרחבי העולם לשנת לימודים והתנסות מקצועית בארה"ב. התוכנית מיועדת לדור המנהיגים הציבוריים הבא של מדינת ישראל באמצע קריירה.

מלגות התוכנית מוקצות על בסיס תחרותי לאנשי מקצוע בתחומי המדע, חינוך, כלכלה, חקלאות, ניהול וזכויות אדם. התוכנית תיערך במשך שנה אקדמית אחת (10 חודשים) באוניברסיטאות מובילות בארה"ב.

תכליתה בקידום התפתחות מקצועית של המשתתפים באמצעות פעילויות המותאמות לצרכיהם המקצועיים. זאת ועוד, על המועמדים להיות אזרחים ישראלים. בעלי אזרחות כפולה אמריקנית- ישראלית, או תושבי קבע של ארה"ב, אינם זכאים להגיש מועמדות. עם סיום התוכנית, המשתתפים יקבלו תעודות מיוחדות המונפקות על ידי ממשלת ארצות הברית והאוניברסיטאות המארחות ויובהר כי לא יוענק תואר אקדמי.

במסגרת התוכנית, יינתן מענק לשנה אקדמית אחת. המענק כולל הטבות רבות ביניהן, קורס מקדים לשפה האנגלית לאלו שיזדדקו לכך.

מועד הגשת המועמדות המוקדם ביותר הינו 2017/4/1 .
המועד האחרון להגשת מועמדות הינו 15/6/2017.

יש להגיש מועמדות לתכנית באופן מקוון דרך האתר הייעודי המשמש למטרה זו. מידע מלא ולינק לאתר ההרשמה ניתן למצוא באתר האינטרנט של הקרן החינוכית בארה"ב- 1V8RwEC/ly.bit://http .

שאלות לגבי תהליך הגשת המועמדות יש להפנות לסנדי מטר בדוא"ל smattar@fulbright.org.il או בטלפון 03-517-2131 שלוחה 204.


לעיונכם, מצורף ההזמנה הרשמית:


עבור לתוכן העמוד