מנהלת קשרי החוץ של אשדוד שבה מתכנית ייחודית בארה"ב - פברואר 2015

מנהלת קשרי החוץ של אשדוד שבה מתכנית ייחודית בארה"ב - פברואר 2015

במהלך חודש פברואר 2015, השתתפה הגב' אריאלה רוזנטל, מנהלת קשרי החוץ של עיריית אשדוד באחת מתוכניות המנהיגות של מחלקת המדינה האמריקנית. השגרירות האמריקנית בתל אביב פונה מפעם לפעם למינהל קשרי חוץ במרכז השלטון המקומי ומאפשרת לבחון קבלת משתתפים העוסקים בקשרי חוץ ברשויות במקומיות.  אריאלה, עמדה בקריטריונים הקפדניים והרבים שהציבו בארה"ב ולשמחתנו התאפשר לה לנסוע לתכנית, המתקיימת במימון מלא במגוון ערים בארה"ב. אנו מודים לאריאלה על השתתפותה ונמשיך לפעול לאיתור יוזמות והזדמנויות לציבור העוסקים בקשרי החוץ ברשויות המקומיות בזירה הבינ"ל.
להלן כמה מילים שכתבה אריאלה בעקבות החוויה שעברה:
" לראות את אמריקה  רק דרך מסך טלוויזיה היא חוויה שונה מאוד מאשר לראות אותה באופן אישי. התכנית לחילופי הממשלה   IVLP של מחלקת המדינה האמריקנית , נתנה לי הבנה טובה יותר של עצמי ושל העולם סביבי. פיתוח כישורי מנהיגות והבנה טובה יותר של האתגרים והמורכבויות שאנחנו כאנשי קשרי החוץ מתמודדים עימם.  בעקבות כך התחדד  הייעוד שלי לקדם את ההבנה הדדית, הכבוד, הידידות ולטפח יחסים ארוכי טווח בין אנשים שצפויים להפוך מחר למנהיגים העולמיים וקובעי המדיניות בארצות הברית ובישראל.
תוכנית IVLP, ללא ספק, העמיקה את המודעות שלי ללמידה על חייהם של אחרים, גיליתי היבטים חדשים, במיוחד בכל הנוגע לנקיטת אחריות עצמית וסביבתית, סובלנות והכרה באמונותיהם של האחרים.
היה לי זכות גדולה בייצוג של העיר אשדוד ומדינת ישראל. בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לשגרירות ארה"ב בתל אביב שאיפשרה לי לקחת חלק בתכנית נפלאה ומעשירה  זאת".
עבור לתוכן העמוד